Łatwy status Silver i 20% cashback » PokerGround.com

VIP Skrill - grafika główna
VIP Skrill - grafika główna

Powraca promocja VIP Skrill! Czytajcie o tym, jak w prosty sposób zdobyć i utrzymać status VIP Silver oraz, jak otrzymać 20% bonusu cash przy obrocie kryptowalutami.

Z przyjemnością ogłaszamy powrót obu promocji, dzięki którym Wasze doświadczenia z korzystania z portfela Skrill będą znacznie przyjemniejsze, a pod względem finansowym także korzystniejsze. Działajcie już teraz, bo oferta promocyjna jest ograniczona czasowo.

20% bonusu cash przy zakupie krytpowalut

Aby otrzymać 20% bonusu cash, który w rezultacie zmniejszy opłaty przy kupnie-sprzedaży kryptowalut, nabywajcie i sprzedawajcie je w terminie od 1 marca do 31 maja. Transakcje wykonane później nie będą uwzględniane. Cashback będzie księgowany na Waszych kontach w terminach wybranych przez operatora.

Fast Track VIP Skrill

Dzięki naszej promocji możecie znacznie szybciej zdobyć i utrzymać status VIP Silver na Skrill. Jakieś trzy razy szybciej!

  Normalna droga Oferta PokerGround
Zdobycie VIP Silver 15.000€ obrotu na koncie lub kryptowalutach Zaledwie 5.000€ obrotu na koncie lub kryptowalutach
Utrzymanie VIP Silver 15.000€ obrotu na koncie lub kryptowalutach Zaledwie 5.000€ obrotu na koncie lub kryptowalutach

 

Korzyści ze statusu Silver

VIP Skrill - tabela korzyści

Status VIP Silver zdobywa się na dwa kwartały. Do jego utrzymania w każdym kolejnym miesiącu potrzeba jedynie 5.000€ obrotu.

Obie promocje obowiązują wszystkich użytkowników portfela Skrill, którzy swoje konto zakładali przez PokerGround. Jeśli nie masz jeszcze konta Skrill, wyczyść ciasteczka w przeglądarce i załóż je – z tego linku.

MEGA Loteria Cash Game w trakcie Poker Fever Special

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.