Zapraszamy na kwietniowy Poker Fever Cup!

Poznaliśmy datę rozegrania oraz plan kolejnego Poker Fever Cup. Zobaczcie, co w kwietniu będzie działo się w Go4Games Casino Ołomuniec! Czeka wielki turniej główny z pulą 1.000.000 CZK!

Aktualnie w Go4Games Hodolany rozgrywany jest turniej Poker Fever Special. Informacje o tym evencie znajdziecie w naszych raportach. Dla graczy, którym nie udało się zagrać w tej edycji turnieju, mamy świetną informację – nadchodzi kolejna edycja Poker Fever Cup!

Harmonogram kwietniowej edycji

Kwietniowy Poker Fever CUP będzie klasycznym, czterodniowym festiwalem z kilkoma bardzo ciekawymi turniejami. Akcja rozpocznie się 21 kwietnia i potrwa do 24 kwietnia.

Rozegrane zostaną łącznie trzy eventy z pulami gwarantowanym:

  • Poker Fever Starter – 100.000 CZK w puli
  • Mini High Roller – 300.000 CZK w puli
  • Main Event – pula wynosząca 1.000.000 CZK

Szczegółowe informacje o formatach turniejów oraz poszczególnych sesjach startowych głównego eventu znajdziecie na poniższe grafice.

Pierwsze zwycięstwo Holendra

Ostatnia edycja Poker Fever Cup rozegrana została w lutym. W turnieju głównym mieliśmy łącznie 529 wpisowych, co dało przekroczenie puli gwarantowanej. Znalazło się w niej łącznie 1.137.300 CZK.

W kasie mieliśmy sporą grupę Polaków, a w finale zagrało trzech naszych graczy. Radosław Machalski zajął dziewiąte miejsce i otrzymał 18.200 CZK. Jacek Pustuła uplasował się na piątym miejscu i wziął 62.600 CZK.

Najwyżej mieliśmy Łukasza Sadłonia. Zajął drugie miejsce, za co otrzymał nagrodę wynoszącą 162.600 CZK. Historycznym zwycięzcą turnieju został Jasper van der Veen, który wziął 233.900 CZK. To pierwszy holenderski pokerzysta, który wygrał Poker Fever Cup! Tutaj nasz pełen raport z finałowej rozgrywki.

Jasper van Deer Veen (foto: Poker Fever/ Rafał Gładysz)

Sporym zainteresowaniem cieszył się poprzedni Mini High Roller w ramach festiwalu. Zanotowano łącznie ponad 80 rejestracji. W kasie mieliśmy dziewięciu pokerzystów, a w tej grupie było pięciu Polaków.

To właśnie nasi gracze rozstrzygnęli między sobą losy tego eventu. W heads-upie zmierzyli się bowiem Dominik Wochnik oraz Grzegorz Pokorski. Dominik został zwycięzcą turnieju i w nagrodę otrzymał puchar oraz 144.600 CZK. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Zdjęcie – Poker Fever/Rafał Gładysz

Poker Fever – jak dojechać do Ołomuńca?

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.