Zapowiedź serii z 30 mln$ GTD » PokerGround.com

Bounty Hunter Series na GGPoker - plansza informacyjna
Bounty Hunter Series na GGPoker - plansza informacyjna

Już w najbliższą niedzielę na GGPoker rozpocznie się festiwal Bounty Hunters Series. W gwarantowanej puli nagród operator zabezpieczył dla Was 30 mln$!

GGPoker, największy poker room świata zachodniego, po raz kolejny przygotował dla swoich graczy nie lada gratkę – ponad dwutygodniowe rozgrywki, prawdziwe święto pokera online, czyli festiwal Bounty Hunter Series.

Jak sama nazwa wskazuje, tematem przewodnim tego wydarzenia są eventy z bounty*, które uwielbiają zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Dzięki takiej strukturze nie trzeba nawet dojść do miejsc płatnych, żeby zacząć na danym turnieju zarabiać. Oczywiście, największe pieniądze, w tym największe bounty, czeka na zdobywców czołowych miejsc, tak więc niech nie zadrży Wam ręka w trakcie marszu po zwycięstwo.

* nagroda pieniężna przyznawana za wyeliminowanie gracza z turnieju.

Kluczowe wydarzenia

Ponad 5.000.000$ w gwarancjach w każdą niedzielę festiwalu;
Global MILLION$ – 50$ wpisowego może dać Wam udział w podziale puli 1 mln$;
Freezouty GGMasters $25 Bounty – 3 szanse na duże wygrane każdego dnia;
Codzienne Main Eventy ze zmieniającymi się odmianami; dostępne również w wersji HR;
 Daily Big Game $210 – codzienny turniej ze 100.000 na start.

Harmonogram Bounty Hunters Series

Poniżej przedstawiamy Wam pełny harmonogram festiwalu. Rywalizacja rozpocznie się już 27 lutego i potrwa do 14 marca. Przypominamy, że wartość tego „tortu” wynosi przynajmniej 30.000.000$.

 

Załóż konto na GGPoker

Kto nie ma jeszcze konta na tym poker roomie, a chce wziąć udział w Bounty Hunter Series, może założyć je – z tego linku – i cieszyć się promocjami GGPoker. Tylko w lutym operator przeznacza na promocje 10.000.000$, a już w marcu na tej platformie odbędzie się niezwykła edycja eventu GGMasters. Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.