Wynn High Roller – Ali Imsirovic wygrywa trzeci turniej!

Ali Imsirovic nie przestaje zadziwiać. Pokerzysta wygrał właśnie swój czwarty turniej w tym roku i zaliczył już ósmy stół finałowy!

W kasynie Wynn trwa właśnie Wynn Million Poker Series, ale gracze wysokich stawek walczą w swoim mini festiwalu Wynn High Roller. Dwa pierwsze turnieje wygrywali Jake Schindler oraz Daniel Negreanu. Wczoraj pokerzyści rywalizowali w trzecim evencie, w którym wpisowe wynosiło 10.200$.

Tym razem High Roller to aż 60 buy-inów. Oznaczało to, że w turnieju płatne będzie dziewięć pozycji, a zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma 180.000$.

Akcja w finale

Nieprzypadkowo wspomnieliśmy o potencjalnej zwyciężczyni. W evencie dobrze radziła sobie aktorka i pokerzystka Arden Cho. Awansowała na stół finałowy, gdzie do kasy wędrowali Sylvain Loosli oraz Johan Guilbert.

Cho miała przedostatniego stacka przy siedmiu osobach w grze i odpadła właśnie na siódmym miejscu po akcji A6 na QQ. Trafiła asa w starciu z Samem Soverelem, ale rywal złapał damę na riverze. Wzięła 30.000$.

Arden Cho

Sergio Aido odpadł na szóstym miejscu. Cary Katz zajął piąte miejsce, a Sean Winter uplasował się na czwartej pozycji. Odpadł z Matasem Cimbolasem w akcji A2s na AA. Cimbolas był kilka razy podczas tego finału na shorcie, ale za każdym razem ratował się i wszedł na drogę do sporej wygranej.

Ostatecznie w finale zagrali Ali Imsirovic oraz właśnie Matasa Cimbolas. Imsirovic wyeliminował Sama Soverela w akcji 55 na KT i do finałowej walki przystępował ze sporą przewagą. Cimbolas dodatkowo szybko się podwoił!

Walka nie trwała jednak długo. W finałowym rozdaniu Litwin raisował, a rywal sprawdził. Na stole T22 Imsirovic check-callował. Turn to 4. Ali znów zagrał check-calla. River to K. Po trzecim checku Imsirovica, Cimbolas skorzystał z dodatkowego czasu i zagrał all-ina. Imsirovic również skorzystał z żetonu dodatkowego czasu i sprawdził. Litwin pokazał 65, a Imsirovic zwycięską parę z T6.

Ali Imsirovic wygrał trzeciego High Rollera Wynn oraz 180.000$. To już jego czwarte zwycięstwo w tym roku.

Wyniki trzeciego High Rollera:

Miejsce Gracz Kraj Prize
1 Ali Imsirovic Bośnia i Hercegowina 180.000$
2 Matas Cimbolas Litwa 120.000$
3 Sam Soverel USA 84.000$
4 Sean Winter USA 60.000$
5 Cary Katz USA 48.000$
6 Sergio Aido Hiszpania 36.000$
7 Arden Cho USA 30.000$
8 Johan Guilbert Francja 24.000$
9 Sylvain Loosli Francja 18.000$

EPT Praga – Mateusz Szymański oraz Dominik Pańka w czołówce Eureki!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.