Wygraj “cash drop” do 1.200 bb! » PokerGround.com

Piątki z Rush & Cash na GGPoker to super promocja dla graczy cashowych, w której możecie wygrać „cash dropa” o wartości do 1.200 bb!

Dziś jest piątek, dlatego przypominamy Wam o specjalnej promocji Rush & Cash, którą GGPoker organizuje tylko w tym dniu. Dzięki niej możecie zyskać ekstra gotówkę tylko za to, że gracie w swoją ulubioną grę.

Zasady promocji Piątki z Rush & Cash

Podkreślmy to, co najważniejsze, a co jest widoczne już w samej nazwie promocji. Odbywa się ona tylko w piątki i dotyczy jedynie stołów Rush & Cash, zarówno NLHE, jak i PLO.

Rzućmy okiem na lobby gier Rush & Cash. Przy niektórych limitach widoczne są avatary konkretnych graczy, członków GGTeam (Streamerów, Przyjaciół GGPoker). Dzięki temu wiecie, na jakich stawkach warto grać, aby mieć szansę na aktywowanie promocyjnych zrzutów.

Piątki z Rush & Cash - lobbySpecjalne „cash dropy” mogą pojawić się wyłącznie na stołach, przy których siedzi przynajmniej jeden z członków GGTeamu. Jeśli funkcja zostanie aktywowana, nominalna wartość zrzutu zostanie pomnożona x2 (nawet jeśli przy stołach siedzieć będzie więcej niż jeden sponsorowany gracz GGPoker). Maksymalną nagrodą jest zrzut o wartości 1.200 bb!

Czas promocji ograniczony do godz. 23:59 UTC-8. To 9 godzin wstecz względem czasu polskiego, tak więc na promocyjny zrzut możecie załapać się jeszcze nawet w sobotni poranek, do godz. 09:00.

Warto grać na GGPoker

Tylko w marcu GGPoker rozdaje w promocjach swoim graczom 10.000.000$. Jeśli nie macie jeszcze konta na tym poker roomie, załóżcie je – z tego linku – i przystąpcie do gry. Do zobaczenia przy stołach.

GGPoker: 10 mln$ w promocjach marca!

 

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.