VIP Skrill – teraz łatwy status Silver i 20% cashbacku!

Powróciła promocja na VIP Skrill. Zobaczcie poniżej jej szczegóły, dzięki którym dowiecie się, jak zdobyć status Silver oraz dodatkowo otrzymać 20% bonusu przy obrocie kryptowalutami.

Swego czasu informowaliśmy o promocji Skrill, w której łatwo można był zgarnąć VIP-a. Teraz używanie tego portfela znów może być bardzo korzystne – zobaczcie informacje o promocji, która jest ograniczona czasowo.

20% bonusu gotówkowego przy zakupie kryptowalut

Otrzymanie 20% bonusu cash jest bardzo proste. Wystarczy, że będziecie kupować i sprzedawać krypto od 1 marca do 31 maja. Tym samym zmniejszycie też opłaty za transakcje. Cashback będzie przekazywany przez Skrill w terminach wybranych przez firmę.

Fast Track VIP Skrill

Dzięki naszej promocji możecie też znacznie szybciej i łatwiej zdobyć status VIP Silver na Skrill! Zobaczcie poniżej:

  Normalna droga Oferta Pokertexas
Zdobycie VIP Silver 15.000€ obrotu na koncie lub kryptowalutach Zaledwie 5.000€ obrotu na koncie lub kryptowalutach
Utrzymanie VIP Silver 15.000€ obrotu na koncie lub kryptowalutach Zaledwie 5.000€ obrotu na koncie lub kryptowalutach

Co zyskujesz dzięki statusowi Silver?

Status Silver to między innymi możliwość posiadania więcej niż jednego rachunku, specjalna obsługa VIP, niższe opłaty za wymianę walut i szereg innych korzyści widocznych poniżej.

Status VIP Silver otrzymuje się na dwa kwartały, czyli sześć miesięcy. Do utrzymania go w każdym następnym miesięcy potrzeba jedynie 5.000€ obrotu.

Obie te promocje dotyczą wszystkich użytkowników, którzy założyli swoje konta przez Pokertexas. Uwaga: Cashback i statusu VIP otrzymuje się automatycznie i nie trzeba wysyłać żadnych zgłoszeń i e-maili. Wystarczy spełnić warunki promocji.

Konto Skrill możecie założyć z tego odnośnika. Pamiętajcie jednak o wyczyszczeniu ciasteczek w przeglądarce, aby uzyskać korzyści z rejestracji przez Pokertexas.

Poker Fever Special – harmonogram specjalnej edycji!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.