Unibet Poker – wróciła Jackpot Mania Hexa Pro

Poker room Unibet Poker oferuje swoim graczom popularnie spiny w postaci Hexa PRo. Teraz powróciła promocja znana jako Jackpot Mania. To dodatkowe gwarantowane jackpoty podczas Happy Hours.

Do 13 marca potrwa promocja Jackpot Mania na Unibet Poker. W tym czasie codziennie w turniejach Hexa Pro padały będą jackpoty wynoszące 100x! Przypomnijmy, że turnieje Hexa Pro to wersja popularnych spinów. Są to szybkie, trzyosobowe turnieje, w których maksymalny jackpot wynosi 1.000x stawka!

Jakie turnieje mają jackpoty?

Promocja rozpoczyna się o 15:00, a także 19:00. W tym czasie na jednej ze stawek 1€, 2€, 5€, 10€ i 25€ losowany będzie jackpot. W lobby oprogramowania znajdziecie specjalny licznik, który wskazuje ile jeszcze maksymalnie turniejów brakuje do jackpota (może paść wcześniej), a także na jakiej stawce będzie dostępny.

Wkrótce specjalny event The Chip Race!

Jakiś czas temu prowadzący podcast „The Chip Race” David Lappin oraz Dara O’Kearney nominowani zostali do nagrody GPI Global Poker Award. To już druga nominacja, a panowie postanowili na Unibet Poker zorganizować swój specjalny turniej.

Event ten odbędzie się 18 lutego. Będzie miał wpisowe 50€ i rozgrywany będzie w formacie progressive knockout (50% za eliminację). Wszyscy gracze otrzymają po 3.000 w żetonach na start, a poziomy będą się zmieniały co 10 minut.

Przewidziano specjalne bounty za prowadzących podcast, Iana Simpsona, a także Louise Butler i fotografa Danny’ego Maxwella. Dodajmy, że pula gwarantowana wynosi 10.000€, a więc event ma całkiem dobre value. Do turnieju można awansować między innymi przez standardowe satelity o bilety wartości wpisowego.

Bonus powitalny dla nowych graczy

Więcej o ofercie pokerowej Unibet Poker (między innymi bonusie powitalnym, który jest pakietem biletów cashowych i MTT) przeczytać można w tym miejscu.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.