Unibet Daily Specials – nowa oferta dla graczy rekreacyjnych! » PokerGround.com

Unibet Daily Specials to kolejna promocja dla graczy rekreacyjnych. Dołączcie do zabawy i walczcie o nagrody pieniężne oraz inne wyróżnienia. 

Promocja skierowana jest do graczy rekreacyjnych. Na najlepszych czekają nagrody nie tylko w postaci punktów bonusowych i gotówki, ale również ekskluzywne awatary, dzięki którym będzie można wyróżnić się przy stole.

Unibet Daily Specials

W lobby promocji znajdziecie wszystkie zadania w rozbiciu na każdy dzień tygodnia. Po kliknięciu na dane zadanie możecie sprawdzić wymagania oraz inne istotne informacje.

Przyjrzyjmy się temu, z jakimi wyzwaniami przyjdzie Wam się zmierzyć.

Unibet Daily Specials - lobby promocji

Unibet Daily Specials – opis zadań

Short Stack Master – poniedziałek

Promocja dla graczy PLO

Należy siąść do stołu cashowego PLO50 z 10-20 bb (5€ lub 10€) i spróbować zbudować największy stack w przedziale czasowym od godz. 17:00 do 01:00.

Nagrody:

 • bilet cashowy o wartości 50€.
 • ekskluzywny awatar.
 • wyróżnienie w lobby (przez tydzień).

Unibet Daily Special Shortstack Master

Bubble Burster – wtorek

Promocja dla graczy MTT

To turnieje, które mają szybką strukturę na początku, a zwalniają w fazie bubble’a i po jego pęknięciu. Gra rozpoczyna się o godz. 19:00. Na każdym poziomie wpisowego – 1€, 5€ oraz 10€ – odbywają się trzy turnieje.

Nagrody:

 • wygranie dwóch eventów z tym samym wpisowym jednego dnia da Wam 100x wartość wpisowego w punktach bonusowych i ekskluzywny awatar.
 • wygranie trzech eventów z tym samym wpisowym jednego dnia da Wam 1.000x wartość wpisowego w gotówce.

Unibet Daily Specials Bubble Burster

Wild Wednesday

Promocja dla graczy MTT

W środowy wieczór Unibet będzie organizował turnieje z wpisowym 1€ oraz 2€, w których re-buy będzie kosztował jedynie 25% nominalnej wartości wpisowego. Oznacza to, że znacznie łatwiej, niższym kosztem, będziecie mogli powrócić do gry.

Zwycięzca dwóch z trzech turniejów w trakcie jednego wieczoru (na tych samych stawkach) otrzyma specjalny awatar węża, a zwycięzca wszystkich trzech eventów awatar pantery.

Unibet Daily Specials Awatar węża Unibet Daily Specials Awatar pantery

Deep Stack Legend

Promocja dla graczy NLHE

W czwartkowe wieczory Unibet otworzy stoły na stawkach NL10, w których będzie można wkupić się do gry za 500 bb lub nawet 1.000 bb. Kto o godz. 01:00 będzie dysponował największym stackiem, otrzyma:

 • bilet cashowy o wartości 100€,
 • specjalny awatar,
 • wyróżnienie w lobby (przez tydzień).

Unibet Daily Specials Deep Stack Legend

Banzai Bonanza

Tego dnia Unibet otworzy stoły Banzai 50€, które dopełnią regularną ofertę tych gier na stawkach 1€, 5€ i 20€. W godzinach trwania promocji – od 17:00 do 01:00 – gracze mogą zbierać punkty do rankingu. Punkty zbiera się za oglądanie flopów. Im wyższe stawki, tym więcej punktów otrzymuje gracz za obejrzenie flopa:

 • 1€ – 1 pkt.
 • 2€ – 1,5 pkt.
 • 5€ i 20€ – 3 pkt.

Na pięciu najlepszych graczy czekają nagrody.

Miejsce Nagroda
1. €100
2. €70
3. €50
4. €20
5. €10

 

Hexapro Extreme

W każdą sobotę Unibet uruchomi osobną zakładkę z grami Hexapro Extreme. W stosunku do regularnych gier Hexapro wprowadzone zostaną dwie zmiany:

 • przyspieszone blindy w grach z najniższymi mnożnikami, a wydłużone w grach z wysokimi mnożnikami.
 • zmienione prawdopodobieństwo trafienia mnożnika 125x, który będzie  pojawiał się 40-krotnie częściej niż „zwykłe” mnożniki 100x.

Póki co promocja obejmuje gry na stawkach 1€ oraz 10€.

Do wygrania jest specjalny awatar. W trakcie promocji na jednej ze stawek obowiązywać będzie Jackpot Mania!

Unibet Daily Specials Hexapro Extreme

Stellar Sunday

W niedziele Unibet organizuje swoje najważniejsze turnieje tygodnia. Standardowo możecie brać udział w evencie Supernova, do którego wpisowe wynosi 100€, ale raz w miesiącu rozgrywany jest event 250€ Supermoon PKO z gigantycznymi wygranymi.

Obecnie „Stellar Sunday” będzie pełniło wyłącznie rolę promocyjną dla flagowych eventów Unibet. Niewykluczone, że wraz z rozwojem Daily Specials również w ostatnim dniu tygodnia będziecie mogli powalczyć o dodatkowe nagrody.

Unibet Daily Specials Stellar SundayJak grać na Unibet?

To bardzo proste. Wystarczy, że wyczyścicie ciasteczka w przeglądarce, a następnie skorzystacie z tego linku. Na nowych graczy Unibet czeka bogata oferta promocyjna:

 • bonus od wpłaty 200€;
 • bilety do czterech FREEROLLI 500€;
 • bilety cashowe i turniejowe – łączna wartość 20€.

O aktualnych promocjach Unibetu czytajcie poniżej. Zapraszamy do stołów i życzymy powodzenia.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.