U.S. Poker Open – Justin Young najlepszy w evencie PLO!

Trwa U.S. Poker Open. Dzisiaj finał trzeciego eventu, a wczoraj pokerzyści rywalizowali w finale Pot Limit Omaha za 10.000$.

Całkiem sporym zainteresowaniem cieszył się drugi z eventów U.S. Poker Open – turniej Pot Limit Omaha za 10.000$. Zanotowano w nim bowiem 77 wpisowych, a w kasie znalazło się jedenaście osób.

Finał wyglądał bardzo ciekawie. Zagrali w nim między innymi Tommy Le, który ma na koncie bransoletki mistrzowskie w odmianie PLO na WSOP, a także Dylan Weisman, który jest doskonałym trenerem tej odmiany dla Upswing Poker.

Zanim jeszcze gracze rozegrali wczorajszy finał, z turnieju na miejscach płatnych odpadali Adam Hendrix, Joseph Wagganer, Philip Long oraz Sam Soverel.

Young najlepszy w mocno obsadzonym finale

Tommy Le był liderem przed finałem, ale świetnie zaczął go Justin Young. Pokerzysta najpierw wyeliminował Alexa Foxena, a później Dylana Weismana. Tommy Le wyrzucił z gry Damjana Radanova, a następnie Dana Shaka.

Le miał sporą przewagę nad oponentem przed finałowym heads-upem. Wynosiła ona 3:1. Young podwoił się jednak po dziesięciu minutach, chwilę później ponownie i sam zdobył większą przewagę. Le wygrindował jednak trochę żetonów i przed ostatnim rozdaniem stacki były bardzo wyrównane.

W tym ostatnim starciu Young raisował z AQJ5. Le bronił z JJ37. Na stole pojawiły się K92. Le czekał, rywal betował. Po callu Le gracze zobaczyli T na turnie. Le leadował, a Young mając nutsowego strita sprawdził. River to A. Le wszedł all-in, Young szybko sprawdził.

Tommy Le

Tommy Le za drugie miejsce wziął 146.300$. Justin Young wygrał event oraz 200.200$. – To ma milion razy większe znaczenie niż wszystko, co osiągnąłem w tym miejscu w grach cash i turniejach. To, że mogłem zagrać z najlepszymi na świecie ma dla mnie ogromne znaczenie – powiedział.

Wyniki drugiego eventu U.S. Poker Open:

Miejsce Gracz Kraj Nagroda
1 Justin Young USA 200.200$
2 Tommy Le USA 146.300$
3 Dan Shak USA 100.100$
4 Damjan Radanov USA 77.000$
5 Dylan Weisman USA 61.600$
6 Alex Foxen USA 46.200$

Dzisiaj kolejny z finałów U.S. Poker Open. To event za 10.000$. Prowadzi Jonathan Little, a w grze między innymi Adam Hendrix, Shannon Shorr oraz Erik Seidel. Relacja na żywo na tym kanale Twitch.

Poker Fever Special – Paweł Pudłowski wielkim liderem dnia 1B, Pavel53 najlepszy w Mini HR

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.