Triton Poker zawita do Madrytu

Za około dwa tygodnie pokerzyści rywalizujący w turniejach wysokich stawek powinni pojawić się w Madrycie. Tam bowiem po raz pierwszy rozegrany zostanie event Triton Poker. Właśnie ogłoszono harmonogram.

Festiwal Triton po raz pierwszy odbędzie się w Hiszpanii. Pokerzyści z całego świata zawitaj do Madrytu już 13 maja. Przez następne dwanaście dni aż do 25 maja zaplanowano rozegranie trzynastu różnych eventów. Wpisowe wynosiło będzie od 20.000€ do 150.000€.

Miejscem rozgrywania festiwalu będzie Casino Gran Via. Pośród turniejów eventy NL Holdem, Short Deck oraz Pot Limit Omaha. Pierwszym eventem będzie turniej Holdema za 20.000€.

Stawki podczas festiwalu sięgały będą nawet 100.000€. Największe turnieje zaplanowano od 17 maja. Będą to turnieje NL Holdem za 50.000€, NL Holdem za 75.000€, a także trzydniowy Main Event z wpisowym 100.000€ (20 – 22 maja). Największe wpisowe będzie miał turniej Short Deck Ante Only grany w formacie freezout, który odbędzie się 24 i 25 maja i ma wpisowe 150.000€!

Rozpoczęcia rywalizacji na Gracza Roku i satelity GGPoker

W Madrycie rozpocznie się także rywalizacja nz Gracza Roku Triton Poker. Prowadzona będzie na przestrzeni czterech festiwali, a najlepsi gracze podzielą się kwotą 200.000$.

Sponsorem festiwalu zostało GGPoker, które współpracuje z Triton Poker od marca tego roku. Na platformie dostępne bedą satelity, które prowadzą do turniejów z wysokim wpisowym.

Organizatorzy poinformowali również, że sponsorem została firma Jaco & Co, które produkuje zegarki i biżuterię. Wkrótce zwycięzcy turniejów Triton otrzymywali będą specjalny zegarek. Podobny pomysł wykorzystuje już World Poker Tour.

Turnieje Triton Poker oglądać będzie można na oficjalnych kanałach organizator turniejów. Widzowie mogą się spodziewać ponad dziesięciu godzin relacji z turniejów każdego dnia.

Harmonogram festiwalu Triton Poker Madrid:

Darmowe wpłaty i wypłaty z konta na Skrill do końca maja!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.