Triton Poker oraz PokerGO zmierzają na Cypr Północny » PokerGround.com

Triton Poker Cyprus Special Edition - plansza główna
Triton Poker Cyprus Special Edition - plansza główna

Triton Poker oraz PokerGO Super High Roller Series zmierzają na Cypr Północny, żeby w kwietniu przeprowadzić tam łączony event z turniejami z wysokim wpisowym.

Gdy myślimy o festiwalach pokerowych organizowanych na Cyprze Północnym, nasze myśli wędrują do eventów serii Merit Poker, w których często występują, i to z dużymi sukcesami, topowi pokerzyści z Polski. Jednak tym razem przywołujemy to miejsce z innego powodu. Właśnie w tej części Cypru kolejny swój event Super High Roller zamierzają zorganizować właściciele serii Triton Poker. Zaraz po nich do gry ze swoim eventem wejdzie PokerGO.

Triton Poker Cyprus Special Edition Series

W dniach od 2 do 7 kwietnia najlepsi specjaliści od eventów z wysokim wpisowym przyjadą do Merit Royal Premium Hotel Casino & Spa. Możemy spodziewać się wielkich nazwisk oraz wysokich pul gwarantowanych, a także gier cashowych na wysokie stawki.

Oto harmonogram imprezy.

Wydarzenia z tej serii będzie można oglądać za darmo na Twitchu oraz na kanale Triton Poker na YouTube.

2022 PokerGO Super High Roller Series

Już 7 kwietnia, dzień po zakończeniu serii Triton Poker, nastąpi płynne przejście do festiwalu PokerGO Super High Roller Series. Przez płynność rozumiemy nie tylko występowanie dwóch wydarzeń tuż po sobie, ale również to, że eventy Tritona będą wliczały się do rywalizacji punktowej serii organizowanej przez PokerGO.

Na serię PokerGO składać będzie się dziewięć eventów. Oto one.

Spodziewamy się tego, że również i PokerGO przeprowadzi streamy ze swoich eventów. Jednak w tym przypadku mówimy już o wydarzeniach, które będą pokazywane za „płatną bramką”.

Kolokwialnie rzecz ujmując, kibice pokera na najwyższym poziomie przez blisko dwa tygodnie będą mieli co robić. Nie przegapcie transmisji na żywo oraz codziennych raportów, które będziemy publikować na łamach naszego portalu.

VIP Skrill: Łatwy status Silver i 20% cashback

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.