[Transmisja] Dwan, Hellmuth, MrBeast, xQc w wielkiej cashówce Hustlers Live!

Gwiazdy pokera, gwiazdy Twitcha i nie tylko zagrają tej nocy w cashówce, które może pobić wszelkie rekordy oglądalności pokera na Twitchu.

Ostatnie dni są naprawdę ciekawe dla pokera na Twitchu. Okazuje się, że producentom gier cashowych i pokerowym firmom takim jak World Poker Tour udaje się na swoje streamy zaprosić prawdziwe gwiazdy. Dzisiaj w nocy właśnie taka cashówka!

Około 5:00 naszego czasu w poniedziałek na Twitchu widzowie będą mogli zobaczyć cashówkę, która powinna zelektryzować nie tylko fanów pokera, ale także społeczności największych streamerów na Twitchu. Podczas gry cashowej z wpisowym 100.000$ będziemy mogli zobaczyć prawdziwe gwiazdy! Na stole będzie około 1.000.000$!

Świat pokera reprezentowali będą Phil Hellmuth i Tom Dwan, czyli gracze, których nie trzeba absolutnie przedstawiać. Wielką gwiazdą będzie niezwykle popularny na YouTube MrBeast, który na swoim kanale zbliża się do oszałamiającej liczby 100.000.000 subskrybentów, a jego filmy mają łącznie miliardy wyświetleń.

Gwiazdy Twitcha, gwiazdy YouTube

Zagra także xQc, czyli jeden z popularniejszych streamerów na Twitchu. Były profesjonalny e-sportowiec jest dzisiaj streamerem, którego oglądają zwykle dziesiątki tysięcy osób, a na Twitch ma 10,7 mln followersów.

Kolejną gwiazdą streamingu jest również Ludwig Ahgren, który niedawno przeniósł się z Twitcha na YouTube.

Głównymi zagrożeniami będą Phil Hellmuth oraz Tom Dwan, profesjonalni pokerzyści. Alex Keating lubi grać dużo straddle, a więc przeciwko niemu albo wygrywasz dużo albo bankrutujesz. Alex i Slime będą pasowali dużo rąk, ale jak już zagrają, to będą bardzo groźni – ocenił Ludwig.

Powyższy cytat pochodzi ze streamu Ludwiga, który rozmawiał z Mr Beastem. Jako ciekawostkę dodamy, że streamer oglądał w tym czasie dwóch innych popularnych streamerów, którzy rywalizowali w improwizowanej grze heads-up mając przed sobą po 10.000$. Jednym z uczestników był popularny na Twitchu Mizkif, a pokera oglądało ponad 40.000 osób!

Podczas cashówki zobaczymy także szachistkę sponsorowaną przez WPT Alexandrę Botez, Alana Keatinga oraz Slime Machine’a.

Transmisja około 5:00 naszego czasu w poniedziałek.

„High Stakes Poker” – debiutant przegrywa pulę 600.000$!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.