Super Millions Week – aż 40.000.000$ w pulach gwarantowanych na GGPoker!

Już dzisiaj na GGPoker rozpoczyna się festiwal Super Millions. To dwa tygodnie pełne akcji i masa ciekawie zapowiadających się turniejów.

Super Million$ Week to jeden z ciekawiej zapowiadających się festiwali początku tego roku. Pokerzyści powalczą w 71 eventach z wysokim wpisowym, a łączne pule to aż 40.000.000$!

Festiwal rozpocznie się już dzisiaj i potrwa do 6 lutego. Aż w osiemnastu eventach pula wynosiła będzie milion dolarów. Niesamowicie ciekawie wyglądał będzie Main Event, w którym wpisowe wynosi 10.300$, a pula to aż 5.000.000$.

Do turniejów awansować będzie można przez szereg satelit, który rozpoczynają się już od drobnych kwot.

Harmonogram Super Million$ Week:

Fantastyczna oferta dla graczy Pokertexas!

Pamiętajcie też również, że każdy z graczy Pokertexas może uczestniczyć w jednej z kilku promocji dostępnych na GGPoker. Gracze nie tylko mogą tam otrzymać aż do 60% rakebacku w nowym programie VIP, ale też zgarnąć PlayStation 5 za grind!

Rakeback do 60% Darmowa konsola PlayStation 5

Nie macie konta na GGPoker?

To doskonały moment, aby je założyć! Będziecie mogli korzystać ze wszystkich dodatkowych promocji.

Krok 1. Wyczyść „cookies” w przeglądarce (to bardzo ważne)

Krok 2. Skorzystaj z tego linku lub kliknij w poniższy banner – następnie ściągnij soft i załóż konto i skorzystaj z bogatych promocji na start, m.in: z bonusu 100% do 600$, promocji Honeymoon i promocji o łącznej wartości 10.000.000$ w każdym miesiącu.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.