Sebastian Kotowicz ze statuetką! » PokerGround.com

EPT Praga Sebastian Kotowicz pozuje ze statuetką po zwycięstwie w evencie €550 NLH Hyper Turbo – Freezeout
EPT Praga Sebastian Kotowicz pozuje ze statuetką po zwycięstwie w evencie €550 NLH Hyper Turbo – Freezeout
Sebastian Kotowicz/foto. PokerNews.com/Danny Maxwell

Na EPT Praga już trzeci Polak sięgnął po mistrzowską statuetkę. Sebastian Kotowicz zwyciężył w piątkowym evencie 550€ NLH Hyper Turbo – Freezeout i zgarnął aż 29.740€.

Sebastian Kotowicz poszedł w ślady Jarosława Lipienia oraz Jakuba Staniszewskiego i zwyciężył w jednym z side eventów praskiej odsłony European Poker Tour. Był to event NLHE Hyper Turbo, do którego wpisowe wynosiło 550€. Zagrało w nim 309 graczy. Najlepsza czterdziestka podzieliła się pulą nagród o wartości 148.320€. Do Polaka trafiło 29.740€.

W tym samym turnieju trzecie miejsce zajął Michał Hryncewicz, który zarobił 14.460€.

 

Poza finałową dziewiątką mieliśmy jeszcze dwoje Polaków w kasie. 33. miejsce zajęła Sylwia Księżopolska (1.020€), a pierwsze miejsce w strefie ITM, 40. miejsce w turnieju, zajął Łukasz Golczyk (510€).

GGMasters Overlay Edition: DARMOWE bilety od PG!

[STREAM] EPT Praga Main Event

Na Twitchu PokerStars trwa stream na żywo z trzeciego dnia turnieju głównego. Na stole telewizyjnym możemy oglądać Dominika Pańkę. Łącznie dziewięciu Polaków liczy się dalej w grze o 1.000.000€. Stream oraz podsumowanie wydarzeń z drugiego dnia turnieju możecie oglądać w poniższym artykule.

EPT Praga: Dawid Kuliberda wiceliderem ME po dniu drugim!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.