Sebastian Kotowicz z trzecim miejscem w ME Spade Poker Tour!

Kolejny dobry wynik w resume Sebastiana Kotowicza. Polak zajął właśnie trzecie w Mian Evencie Spade Poker Tour. Zobaczcie więcej informacji o tym wyniku.

Przez ostatnie kilka dni w Banco Casino w Bratysławie rozgrywany był festiwal Spade Poker Tour. Festiwal rozgrywany był od 23 marca, a na końcu odbywał się Main Event za 199€. Pula gwarantowana wynosiła 100.000€. W kasie było 53 pokerzystów – opłacono łącznie 535 buy-inów.

Świetny wynik Sebastiana Kotowicza!

W turnieju grali nasi pokerzyści. Marcin Stachyra ukończył go na 41. miejscu, za co wziął 449€. W finałowym dniu mieliśmy natomiast Sebastiana Kotowicza. Polak miał trzeciego stacka pośród ośmiu pokerzystów. Na zwycięzcę czekało tam ponad 21.000€.

W finale nasz pokerzysta zdołał podwoić się w kluczowym momencie mając AK. Odpadali kolejni gracze, a Sebastian zapewnił sobie już sporą wypłatę, bo awansował do topowej trójki tego eventu.

Ostatecznie Sebastian zajął właśnie trzecie miejsce. Na końcu miał najmniejszego stacka pośród trzech pokerzystów. Zagrał all-ina ze small blinda mając K5. Jeden z jego rywali, Thomas Q, który był na big blindzie, sprawdził z A4. Na stole pojawiła się piątka, ale też as. Polak zajął więc trzecie miejsce i otrzymał 8.569€!

W finale Patrik Kunik oraz Thomas Q. zrobili deala. Panowie walczyli jeszcze o dodatkowe 3.350€ oraz oczywiście puchar. Kunik podwoił się w kluczowym rozdaniu, a następnie odebrał wszystkie żetony rywalowi w akcji Q8s na Q5s. Za zwycięstwo otrzymał 18.319€!

Wyniki finału ME Spade Poker Tour:

MIEJSCE GRACZ WYGRANA
1. Patrik Kuník 18.319€*
2. Q Thomas 15.918€*
3. Kotowicz Sebastian 8.569€
4. Staňák Michal 6.269€
5. Oswald Alexander 5.169€
6. Dobos Joszef 4.169€
7. Szecsenyi Martin 3.169€
8. Frodox 2.369€

*gracze zawarli deala

Poniżej możecie znaleźć relację ze stołu finałowego dostępną na YouTube.

Kolejny taki wynik Sebastiana Kotowicza!

Sebastian Kotowicz kontynuuje swoją serię doskonałych występów. Jakiś czas temu wygrał bowiem event Hyper Turbo w ramach EPT Praga.

Na początku marca Sebastian wziął udział w evencie za 550€. W turnieju zanotowano łącznie 309 buy-inów. Polak pokonał wszystkich rywali i wpisowe zamienił aż na 29.740€ wygranej. Pokerzysta ten jest też regularnym uczestnikiem eventów Poker Fever.

GGPoker rozpoczyna współpracę z Triton Poker

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.