Rafał “Jack Daniels” Gładysz współwłaścicielem Poker Fever!

Od 1 maja Rafał „Jack Daniels” Gładysz jest oficjalnie współwłaścicielem marki turniejów Poker Fever.

Marka Poker Fever pojawiła się na rynku w 2017 roku. Turnieje bardzo szybko zyskały popularność pośród graczy, którzy dzisiaj tłumnie stawiają się na eventy i przyjeżdżają na nie z całej Polski. Tłumnie bierze w nich udział również czeska pokerowa społeczność. Powrócił również satelity online do turniejów!

Festiwale rozgrywane są w kasynie Go4Games Hodolany w Ołomuńcu, gdzie gracze znajdą dla siebie również między innymi sporo stołów z grami cashowymi, doskonałą restaurację Entree, hotel Theatre, a także Spa, w którym mogą się zrelaksować.

Nieodłączną częścią Poker Fever są relacje z turniejów. Prowadzi je od początku Rafał „Jack Daniels” Gładysz. Teraz postanowił on swoją współpracę z organizatorami przenieść na nowy poziom – został współwłaścicielem marki turniejów Poker Fever.

Nowy współwłaściciel

Rafał „Jack Daniels” Gładysz jest od 1 maja jednym ze współwłaścicieli cyklu Poker Fever.

Tak zmiany skomentował jeden ze współwłaścicieli Poker Fever:

„Rafał był realnie częścią cyklu Poker Fever od momentu jego powstania – prowadząc relację, które czytają setki ludzi przy każdym przystanku, ułatwiając nam kontakt z graczami, pomagając z opiniami dotyczącymi harmonogramów czy oceniając nasze pomysły, jako weteran rynku pokerowego. Po takim czasie jego wejście do firmy jako współwłaściciela wydaje się więc jedynie naturalnym ruchem. Jesteśmy pewni, że Poker Fever zyska na tym dzięki świeżemu spojrzeniu na promocję, harmonogramy oraz marketing – szczególnie w miejscach, gdzie istnieje jeszcze sporo miejsca do dalszego rozwoju i bycia pionierem na rynku.

Jest to idealny czas na powrót Poker Fever do czasów świetności i prędkości rozwoju sprzed pandemii. W ciągu kolejnych miesięcy gracze mogą spodziewać się paru dużych ogłoszeń oraz zmian, na które długo czekali.

Uważamy, że jest to idealny czas na dalszy dynamiczny rozwój Poker Fever. Pandemia się skończyła, a wraz z nią ograniczenia, które nas limitowały. Powróciły satelity online, które obecnie cieszą się gigantycznym zainteresowaniem.

Wraz z Rafałem zamierzamy położyć duży nacisk na atrakcyjność rozgrywek oraz nie tylko sprostanie Waszym oczekiwaniom, ale ich przekroczenie, co z pewnością pozwoli na ugruntowanie pozycji Poker Fever jako najciekawszych regularnych turniejów dla polskich graczy za granicami naszego kraju”.

Satelity Poker Fever na Unibecie!

Jednocześnie przypominamy, że od jakiegoś czasu satelity do turniejów Poker Fever rozgrywane są na Unibecie. Rozpoczęły się tam pod koniec kwietnia i zyskały od razu dużą popularność.

Aktualnie satelity rozgrywane są trzy razy w tygodniu, a gracze o wejściówki do Poker Fever Series mogą rywalizować we wtorki, czwartki oraz niedziele. W każdym z tych dni drogę mogą rozpocząć od turniejów freeroll, czyli całkowicie za darmo! Więcej informacji zobaczycie w poniższym tekście:

Teraz satelity do Poker Fever na Unibet trzy razy w tygodniu!

 

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.