Powraca darmowy alkohol podczas Poker Fever Series!

Poker Fever Series alkohol
Poker Fever Series alkohol

Wszyscy pokerzyści, którzy zdecydują się przyjechać na Poker Fever Series będą mogli również wziąć udział w grach cashowych. Będą one chodziły cały czas w trakcie trwania festiwalu, a dostępne będę stoły NL Holdem, Pot Limit Omaha oraz Dealers Choice.

Teraz doskonała wiadomość – powraca darmowy alkohol. Gracze, którzy będą grali stawki 25/50 CZK lub wyższe będę mogli skorzystać z darmowych drinków i nie tylko. Dostępne będą darmowe piwo, proste drinki alkoholowe – wódka, rum (Morgan i Havana), whiskey (Tulamore Dev) oraz Gin (Beefeater).

Dodatkowo darmowo można będzie otrzymać również kawę, herbatę oraz napoje z nalewaka, pośród których jest Coca Cola. Uwaga: napoje butelkowane będą dodatkowo płatne!

Organizatorzy ogłosili także zmiany w restauracji. Przykładowo teraz jajecznica śniadaniowe ma być dostępna przez całą dobę.

Zmiany w harmonogramie Poker Fever Series

Przypomnijmy, że największym turniejem podczas Poker Fever Series będzie Main Event, w którym wpisowe wynosi 4.000 CZK. Zostało obniżone ze względu na inflację, wzrost kosztów zakwaterowania i dojazdu. Pula turnieju wynosi jednak aż 3.000.000 CZK.

Oprócz tego organizatorzy zdecydowali się na dodanie do harmonogramu kilku turniejów:

  • dodanie mega ciekawych eventów bounty w środę i piątek
  • powrót legendarnego turnieju All-in or Fold w formacie eventu pucharowego!
  • event w Omahę Pot Limit pozostaje w terminarzu, wpisowe 3.000 koron
  • dodanie DWÓCH dodatkowych eventów z pucharami mistrzowskimi w sobotę (dla graczy, którzy zakwalifikowali się w czwartek lub piątek do Main Eventu) i niedzielę (dla tych, którzy odpadli i czekają na znajomych). Oba eventy to nowość.

Harmonogram lipcowego Poker Fever Series

Lipcowy Poker Fever Series rozpocznie się 27 lipca i potrwa do 1 sierpnia. W harmonogramie łącznie 10 turniejów. Najniższe wpisowe do 1.000 CZK, a najwyższe w Super High Rollerze to 30.000 CZK.

Satelity trwają na Unibet Poker, a w każdej walka toczy się teraz o pakiet do dwóch turniejów – Main Eventu i mniejszego turnieju za 1.500 CZK.

Układ turniejów pozostaje taki sam. W każdy wtorek, czwartek oraz niedzielę:

  • 18:00 – freeroll o wejściówkę
  • 19:00 – satelita za 1€ do turnieju głównego
  • 20:00 – satelita główna, w któej do wzięcia jest minimalnie jedna wejściówka do Poker Fever Series!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.