PokerGO Cup – Sean Perry zwycięża w drugim evencie

Scott Ball liderował przed 6-osobowym stołem finałowym drugiego eventu PokerGO Cup. W finale grali także między innymi Cary Katz oraz Bryn Kenney.

W drugim turnieju PokerGO, który miał wpisowe wynoszące 10.000$, zanotowano łącznie 80 rejestracji. Przed finałem prowadził Scott Ball, który miał przewagę nad Brynem Kenneyem. W grze było sześciu pokerzystów.

Początek był dobry dla Seana Perry’ego. Pokerzysta w akcji AK na AQ wyeliminował. Dana Shaka. Na piątym miejscu odpadł Darren Elias. Był to dla niego drugi cash podczas festiwalu. Ball swoje liderowania zamienił na czwarte miejsce. Odpadł po szalonym rozdaniu z Perrym, który zdecydował się gamblować z 94o (za co wziął po 5.000$ od rywali). Ball miał AK, ale Perry trafił dziewiątkę, a na riverze jeszcze czwórkę.

Po tym rozdaniu Perry przejął prowadzenie, którego nie oddał już do końca. Wyeliminował Kenneya po akcji 66 na QJ, kiedy były lider All Time Money List nie zdołał złapać żadnej pomocy, a rywal trafił jeszcze szóstkę.

W ten sposób Perry zaczynał heads-upa z bezpieczną przewagą nad Carym Katzem. Prowadzenie szybko powiększył i wkrótce ograł oponenta ze wszystkich żetonów. Katz w finałowym rozdaniu miał AK, Perry pokazał K3. Flop to K52. Turn to J, ale river 3. Dwie pary oznaczały zwycięstwo Perry’ego.

Sean Perry otrzymał 200.000$ za swój triumf. – Zdecydowanie gamblowaliśmy, ale ten turniej był przez to bardziej ekscytujący. Miałem trzy blindy i mówiłem wszystkim, że dojdę do kasy. Wtedy faktycznie się w niej znalazłem. Nawet w finale miałem dwa blindy, ale jakoś powróciłem i wygrałem. To zawsze fajne. Bryn Kenney dawał sporo akcji, ja dawałem, zabawa była świetnia. Miałem też dobrego runa. Graliśmy też grę 9-4 – wyjaśnił.

Miejsce Gracz Kraj Nagroda
1 Sean Perry USA 200.000$
2 Cary Katz USA 144.000$
3 Bryn Kenney USA 96.000$
4 Scott Ball USA 80.000$
5 Darren Elias USA 64.000$
6 Dan Shak USA 48.000$

Afera w Hustlers Casino – pokerzysta zaglądał w karty rywala!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.