PokerGO Cup – Jake Daniels wygrywa trzeci turniej festiwalu!

Za nami trzeci z turniejów PokerGO Cup. Wczoraj szóstka pokerzystów rywalizowała o 200.000$ w finale. Najlepszy okazał się Jake Daniels.

W trzecim turnieju PokerGO Cup frekwencja również była bardzo dobra. Zanotowano bowiem 80 buy-inów, co oznaczało, że pokerzyści walczą o 200.000$. Finał zapowiadał się ciekawie, bo można było w nim oglądać między innymi Chrisa Moormana.

Sobotni finał rozpoczął się od eliminacji Brocka Wilsona. Pokerzysta miał szóstki, a Jake Daniels króle. Lepsza ręka się utrzymała. Daniels podwoił się na liderującym Danielu Weinandzie i sam przejął prowadzenie.

Wtedy też rozegrało się najważniejsze rozdanie tego finału. Sean Winter podbił do 400.000 na blindach 40.000/80.000 i big blind ante 80.000. Zostawił sobie mniej niż pół blinda. Jake Daniels był na small blindzie i zagrał re-raise all-in z AK. Chris Moorman na big blindzie sprawdził all-in mając mniej żetonów niż Daniels. Pokazał AQ, ale nie zauważył wtedy, że Winter miał jeszcze trochę żetonów. Pokerzysta zamyślił się, ale sprawdził za resztę stacka. Najlepsza ręka, czyli AK Danielsa, utrzymała się i wyrzucił dwóch rywali.

W grze zostali więc Daniel Weinand, Jeremy Ausmus oraz Jake Daniels. Weinand odpadł na trzecim miejscu i wyeliminował go Jake Daniels. Przed heads-upem miał spore prowadzenie nad ostatnim oponentem. Ausmus podwoił się dwa razy, ale trzeci raz nie dał już rady. W ostatnim rozdaniu J2 Danielsa rywalizowało z AJ Ausmusa, ale lider trafił dwójkę, które dała mu triumf.

Jake Danielsa wygrał trzeci event PokerGO Cup oraz 200.000$. – Zatrudniłem kilku trenerów i włożyłem w ostatnich miesiącach sporo pracy w swoją grę, bo ci rywale są cholernie dobrzy. Miałem deep runa na Florydzie w turnieju WPT parę tygodni temu, zagrałem na stole finałowym. Kocham rywalizację – powiedział pokerzysta.

Wyniki trzeciego eventu PokerGO Cup:

Miejsce Pokerzysta Kraj Nagroda
1 Jake Daniels USA 200.000$
2 Jeremy Ausmus USA 144.000$
3 Daniel Weinand Kanada 96.000$
4 Chris Moorman Anglia 80.000$
5 Sean Winter USA 64.000$
6 Brock Wilson USA 48.000$

Dzisiaj wieczorem finał czwartego eventu, w którym wpisowe wynosi 15.000$. Liderem jest Cary Katz, a relację zobaczycie na PokerGO.

Polskie środy z GGPoker – dzisiaj pierwszy turniej

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.