Poker room Run it Once ma nowego właściciela

Run it Once Poker 2
Run it Once Poker 2

Run it Once Poker wkrótce zacznie działalność w Stanach Zjednoczonych. Phil Galfond wykonał właśnie ku temu duży krok – znalazł nowego inwestora.

Run it Once był poker roomem, który dostępny był poprzednio tylko poza Stanami Zjednoczonymi. Phil Galfond postanowił jednak jakiś czas temu wstrzymać działalność i obrać kierunek na legalne rynki stanowe właśnie w USA.

Teraz pojawiły się informacje, że Phil nie jest już właścicielem poker roomu. Został on sprzedany Rush Street Interactive, które pracuje nad produktami hazardowymi na uregulowanych rynkach. Rush Street zapłaciło 3,2 mln dolarów w gotówce oraz 2,5 mln dolarów w swoich akcjach.

Galfond pozostanie pracownikiem poker roomu. – Moje codzienne zajęcie będą podobne do tych, które wykonywałem. Będę ambasadorem marki, który komunikuje się z pokerową społecznością w imieniu Run it Once, będę także zaangażowany w tworzenie produktu i decyzje dotyczące polityki poker roomu – powiedział.

Czas na amerykański rynek

Runt it Once Poker powstał w 2019 roku. Pomimo zastosowania wielu ciekawych pomysłów, poker room miał jednak spory problem z tym, aby konkurować z największymi graczami na rynku. Po krótkim trendzie wzrostowym w ramach mini boomu pokera online, ruch na stołach znów spadł.

W tym czasie Galfond szukał inwestorów. Na Twitterze napisał, że Rush Street Gaming wydawało się pod tym względem najlepsze. Firma na na koncie kasyno PlaySugarHouse, które działa w New Jersey, oferuje także zakłady bukmacherskie oraz poker online w niektórych stanach. Galfond podkreślił, że dostęp do licencji, duża baza graczy i doświadczenie w zakresie budowania platform dają RIO spore możliwości.

Sporo możliwości, ale bez konkretnej daty

W tym momencie Galfond i jego ekipa szukają jeszcze dodatkowych współpracowników, którzy pomogą w rozpoczęciu oferowania pokera na stanowych rynkach. To dobry moment, bo poker online, który jest legalny w Delaware, Michigan, Nevadzie, New Jersey oraz Pensylwanii, może wkrótce zyskać dzięki łączeniu pul graczy.

Phil powiedział, że na razie trwały będą dalsze prace nad produktem pokerowym, integracją z platformą Rush Street, a także dostosowaniem do legislacji w poszczególnych stanach. Run it Once pracuje jednak spokojnie i nie zamierza wykonywać żadnych gwałtownych kroków. Galfond chce być dobrze przygotowany z wejściem na tamtejszy rynek.

Rozpoczyna się EPT Praga

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.