Poker Fever Series (lipiec 2022)

Już jutro w Go4Games Hodolany w Ołomuńcu rozpoczyna się pierwszy Poker Fever Series w bieżącym roku. W puli gwarantowanej znajduje się ponad 5.000.000 CZK.

Patrząc po zmianach, które organizatorzy wprowadzili przed kilkoma tygodniami, można śmiało założyć, że będzie to bardzo udane 6 dni spod znaku „Night of Poker, Night of Fun”. Jak zwykle w czasie festiwalu dostępne będą gry turniejowe oraz cash.

Zmiany w harmonogramie Poker Fever Series

Harmonogram festiwalu został w dużym stopniu zmodyfikowany. Jeśli chodzi o Main Event, zmieniło się wpisowe (4.000 CZK) oraz gwarantowana pula nagród (3.000.000 CZK). Przy wprowadzaniu tych zmian organizatorzy uwzględnili szalejącą inflację. Zamysł jest taki, żeby uczestnicy mniej zapłacili za udział w turnieju głównym i żeby stać było ich jeszcze na udział w przynajmniej jednym turnieju bocznym.

W harmonogramie pojawiły się dwa ekscytujące eventy z bounty. Pierwszy z nich rozegrany zostanie już pierwszego dnia festiwalu (27 lipca – środa), a drugi trzeciego dnia (29 lipca – piątek). O szczegółach dotyczących wysokości wpisowego oraz wysokości puli nagród możecie przeczytać w harmonogramie.

W planie gier ponownie pojawił się event All-in or Fold. Jest to jedno z ośmiu wydarzeń, w którym będzie można wygrać puchar.

Szczegółowe informacje dotyczące zmian na lipcowym Feverze znajdziecie – tutaj.

Zmiany Poker Fever Series grafika główna

Satelity do Main Eventu Poker Fever Series

Jeśli nie wygraliście wejściówki do turnieju głównego online na Unibet, będziecie mieli okazję zrobić to na miejscu w Ołomuńcu. W trakcie festiwalu zaplanowano trzy satelity LIVE do Main Eventu. W każdej z nich gwarantowanych będzie pięć wejściówek. Oto ich parametry.

Turniej: Satelita do Poker Fever Series Main Event, 5 seats, re-entry
Godzina 2 godziny przez rozpoczęciem flightu startowego
Levele 10 min.
Buy-in: 500 CZK
Gwarancja: 5 seats
Stack: 5000

Powraca darmowy alkohol!

Gracze cashowi znowu mogą liczyć na darmowy alkohol oraz inne napoje zimne oraz gorące. Aby załapać się na tę promocję, trzeba spełnić tylko jeden warunek:

  • wziąć udział w grze cash na stawkach 25 CZK/50 CZK lub wyższych w odmianie Hold’em, Omaha, Dealers Choice.

Szczegółowe informacje dotyczących tego, co za darmo będzie dostępne w karcie, znajdziecie w osobnym artykule – tutaj.

Darmowy alkohol na Poker Fever

Wygraj samochód na loterii Cash Game Joker Race

Uczestnicy gier cashowych biorąc udział w grze, mogą zbierać losy na loterię, w której główną nagrodą jest samochód osobowy Renault Mégane Grand coupé Intens Blue dCi 115.

Aby otrzymać jeden los, wystarczy spędzić przy stole jedynie 3 godziny! (można rozbijać sesje na 1-godzinne bloki). Im więcej Waszych losów znajdzie się w bębnie, tym większe będziecie mieli szanse na końcowy sukces.

Samochód Renault Megane - nagroda w loterii Joker Race

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.