Piątki na GGPoker z Rush & Cash – dodatkowe blindy do wygrania!

Od pewnego czasu GGPoker prowadzi specjalną piątkową promocję Rush & Cash. To właśnie na tych stołach można dzisiaj złapać aż do 1.200 big blindów!

Rush & Cash to specjalny format pokera dostępny na GGPoker. Operator posiada stoły NL Holdem i Pot Limit Omaha w tym formacie, a gracze po spasowaniu ręki mogą przechodzić natychmiastowo do kolejnego rozdania. Wszyscy grinderzy mogą w piątki zyskać dodatkowe nagrody. O co chodzi w tym promo?

Piątki z Rush & Cash

Promocja odbywa się tylko w jeden dzień tygodnia, którym jest piątek i dotyczy tylko stołów Rush and Cash w odmianach NL Holdem oraz Pot Limit Omaha.

Jak rozpoznać, że jesteście na stole objętym promocją? Zerknijcie na lobby gier Rush & Cash. Zobaczycie tam kategorię PROS, która obejmuje wszystkich pokerzystów sponsorowanych przez GGPoker – streamerów, ambasadorów, członków poszczególnych teamów i przyjaciół GGPoker. Właśnie na ich stawkach warto grać.

Na stołach Rush & Cash znaleźć można specjalne zrzuty gotówki. Kiedy taki pojawi się przy stole to jego kolor zmienia się na pomarańczowy i na środku pojawia się odpowiedni napis. W piątki jednak, kiedy przy stole siedzieli będziecie z profesjonalistą GGPoker, „cash drop” pomnożony zostanie dwa razy. Maksymalna nagroda wynosić może aż 1.200 big blindów!

Czas promocji wyznaczony jest według czasu UTC od północy aż do 23:59 UTC. Oznacza to, że promocja trwa aż do 9:00 w sobotę naszego czasu.

Nie macie konta na GGPoker?

To doskonały moment, aby je założyć! Będziecie mogli korzystać ze wszystkich dodatkowych promocji.

Krok 1. Wyczyść „cookies” w przeglądarce (to bardzo ważne)

Krok 2. Skorzystaj z tego linku lub kliknij w poniższy banner – następnie ściągnij soft i załóż konto i skorzystaj z bogatych promocji na start, m.in: z bonusu 100% do 600$ (dwa do wyboru), promocji Honeymoon i promocji o łącznej wartości 10.000.000$ w każdym miesiącu.

Pamiętajcie również, że już wkrótce na GGPoker rozpoczyna się festiwal WSOP Spring Circuit. Pule festiwalu wynosiły będą aż 100.000.000$. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

WSOP Spring Circuit – 100.000.000 w pulach festiwalu!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.