Million Dollar Mystery Bounty – Turniej z 1M$ bounty. Czegoś takiego jeszcze nie było! » PokerGround.com

GGPoker Mystery Bounty (1)
GGPoker Mystery Bounty (1)

Million Dollar Mystery Bounty na GGPoker! Nie przesłyszeliście się. Macie zaledwie kilka dni na to, aby zakwalifikować się do największego turnieju bounty w historii! Możecie to zrobić od 1$.

Takiego turnieju jeszcze nie było. 22 sierpnia na GGPoker odbędzie się event Million Dollar Mystery Bounty. W puli nagród znajdzie się 10.000.000$. Najdroższe bounty będzie miało wartość

Załóż konto na GGPoker już teraz!

Million Dollar Mystery Bounty – szczegóły

Million Dollar Mystery Bounty jest jednym z 33 bransoletkowych eventów wchodzących w skład festiwalu WSOP Online. Biorąc pod uwagę wysokość puli nagród oraz możliwość wygrania 1.000.000$ (a także innych wartościowych nagród bounty) w dowolnym momencie, wpisowe w wysokości 210$ nie jest zbyt wygórowane.

Turniej Million Dollar Mystery Bounty jest największym turniejem z bounty, jaki kiedykolwiek zorganizowano. Nagroda o wartości 1.000.000$ jest też najwyższą nagrodą bounty, jaką kiedykolwiek zaoferowano.

Codziennie rozgrywane są dni pierwsze tego turnieju. Dzień drugi, w którym do zdobycia będzie bounty, zaplanowano na 22 sierpnia. UWAGA: Gracze mogą wziąć udział w dowolnej liczbie dni pierwszych. Do drugiego dnia zostanie przeniesiony każdy stack, z którym gracz wywalczy awans do fazy finałowej (dzień 2.).

Satelity dostępne są już od 1$.

Załóż konto na GGPoker już teraz! i skorzystaj z promocji o wartości 10.000.000$ w każdym miesiącu.

Million Dollar Mystery Bounty Stage 1

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.