Marius Gierse wygrywa event #3 (432.000$) » PokerGround.com

Super High Roller Series Europe Marius Gierse
Super High Roller Series Europe Marius Gierse
Marius Gierse/foto. PokerGO

Niemiecki pokerzysta Marius Gierse zwyciężył trzecim evencie Super High Roller Series Europe. Dzięki wygranej na konto Niemca wpłynęło 432.000$.

W Karawas, na Cyprze Północnym, w kompleksie Merit Royal Hotel Casino & Spa trwają zmagania najlepszych pokerzystów świata, biorących udział w festiwalu Super High Roller Series. Pierwsze dwa eventy padły łupem Toma Vogelsanga i Mikity Badziakouskiego, a w trzecim zwyciężył Marius Gierse. Zapraszamy na krótkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń z niedzieli.

EVENT #3: $25,000 NO-LIMIT HOLD’EM

Chętni do gry w tym turnieju musieli opłacić wpisowe w wysokości 25.000$. Na ten ruch zdecydowało się 64 pokerzystów, którzy zbudowali pulę nagród o wartości 1.600.000$. Na wypłaty załapało się 10 najlepszych graczy. Min-cash miał wartość 48.000$.

Do drugiego dnia turnieju awans wywalczyło dziewięciu pokerzystów. Co ciekawe w chwili wznowienia gry późniejszy zwycięzca dysponował najmniejszym stackiem. Jego podróż na szczyt rozpoczęła się od podwojenia na Ali Imsirovicu (AK > 99).

Kolejni gracze odpadali, w tym m.in. Bośniak, a Gierse nie tylko siedział przy stole, ale rósł w siłę. Gdy w turnieju pozostało już tylko trzech graczy, Niemiec zaliczył kolejne ważne podwojenie. Tym razem jego para KK pokonała KJ Danny’ego Tanga, a Gierse wyszedł na prowadzenie w turnieju.

Super High Roller Series Europe Danny Tang (zdjęcie gracza siedzącego przy stole w trakcie 3. eventu serii)
Danny Tang, foto. PokerGO

Następnie Hongkończyk wyeliminował Jasona Koona – A9 vs KQ – i tym sposobem poznaliśmy dwóch graczy, którzy po krótkiej przerwie zasiedli do heads-upa.

Finał przebiegał pod dyktando Niemca, a jego wygrana nie była zagrożona nawet przez moment. W ostatnim rozdaniu Tang zagrał za wszystko z A2, a Gierse sprawdził go z AK. Draw do koloru mógł dać double-up Tangowi, ale ostatecznie Hongkończyk nie zdołał skompletować swojego układu i zakończył występ na drugim miejscu. Zwycięzcą trzeciego eventu Super High Roller Series Europe został Marius Gierse (432.000$).

MIEJSCE GRACZ KRAJ WYGRANA
1 Marius Gierse Niemcy $432,000
2 Danny Tang Hongkong $320,000
3 Jason Koon USA $208,000
4 Ali Imsirovic Bośnia and Hercegowina $160,000
5 Liviu Ignat Rumunia $128,000
6 Matthias Eibinger Austria $96,000
7 Daniel Dvoress Kanada $80,000
8 Andras Nemeth Węgry $64,000
9 Sinan Unlu Turcja $64,000

SHR Europe – zapis video

Wydarzenia z festiwalu Super High Roller Series możecie śledzić na żywo na kanale YouTube PokerGo. Poniżej wklejamy zapis ze stołu finałowego wczorajszego eventu.

 

Aktualne Promocje Unibet

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.