Lutowe promocje GGPoker – wyścigi, turnieje, ogromne pule!

Luty na GGPoker zapowiada się znakomicie. W promocjach tego operatora będzie aż 10.000.000$. Znajdzie się coś dla każdego gracza, bo są wyścigi, darmowe bilety, misje, a także flipout dla pechowców i graczy z wielkimi układami.

Co miesiąc poker room GGPoker oferuje szereg bardzo ciekawych promocji, które przeznaczone są dla każdego typu graczy. Znajdą coś dla siebie gracze cashowi Pot Limit Omaha oraz NL Holdem, gracze Flip & Go, Spin & Gold, nowicjusze, a także ci, którzy chcą gry wypróbować za darmo.

Dla nowych graczy (i nie tylko)

 • Honeymoon, czyli miesiąc miodowy dla nowych graczy. Wszyscy nowi gracze GGPoker mogą do siedmiu dni od rejestracji przystąpić do promocji, w której do wykonania jest łącznie trzydzieści misji – otrzymuje się jedną dziennie. Łączna wartość nagród może wynieść 350$. Początkowe misja są proste, dalsze trudniejsze. Nagrody otrzymuje się za wykonanie 3,5,7,10 itd zadań.
 • Darmowy codzienny bilet. Każdego dnia wszyscy gracze mogą na swoich kontach odebrać bilety do Battle Royal oraz Spin & Gold. Wszystkie bilety wygasają po 24 godzinach, ale doskonale nadają się do wypróbowania dwóch typów gier.
 • Codzienny flipout z pulą 100.000$. Gracze, którzy wygrają ogromne rozdania z dużymi układami (GGCheers) oraz gracze, którzy przegrają przez coolery lub bad beaty otrzymają zaproszenie do flipout (turniej, gdzie wszyscy automatycznie wchodzą all-in), gdzie pula wynosi 100.000$ w dolarach turniejowych. Stack zależy od tego, jak duży był bad beat lub zwycięski układ.

 

Wyścigi dla grinderów – NL Holdem, PLO i Short Deck

 • Wyścig NL Holdem (stoły regularne). Codziennie rozgrywane są wyścigi od stawek 0,01/0,02$ do 5/10$. Każda ze stawek ma oddzielną klasyfikację, a łączna codzienna pula wszystkich wynosi 20.000$ w cash dollar.
 • Wyścigi Pot Limit Omaha (stoły regularne). Codziennie rozgrywane są także wyścigi PLO od stawek 0,01$/0,02$ aż do stawek 10/20$. Łączna pula to nieco ponad 20.100$ cash dollars. Uwaga: do klasyfikacji liczą się także stoły Pot Limit Omaha 5 Card.
 • Wyścigi Rush and Cash. Zarówno gracze PLO jak i NL Holdem szybkich gier Rush and Cash mogą uczestniczyć w wyścigach na tych stołach. Codzienna pula NL Holdem to 15.200$ cash dollars (stawki NL2 do NL200), a w przypadku PLO to 9.800$ cash dollars (stawki PL2 do PL200). Punkty w obu odmianach otrzymuje się za fold (jeden), call (trzy), bet/raise (pięć) oraz insurance (pięć).
 • Rywalizacja Short Deck. Tutaj gracze od ante 0,02$ do 10$ walczą w wyścigach poszczególnych stawek. Łączne pule codzienne to prawie 9.800$ cash dollars.

Inne wyścigi i promocje

 • Ranking Flip & Go. Gra ta jest dostępna na GGPoker od zeszłego roku na stawkach 0,05$, 0,50$, 3$ oraz 20$. Punkty w wyścigach otrzymuje się za uczestnictwo, a także układy takie jak strit, kolor, set, poker królewski. Łączna codzienna pula 5.000$ dolarach turniejowych.
 • Wyścigi Spin & Gold. Szybkie „spiny” to jedna z popularniejszych gier w poker roomie. Każda stawka to oddzielny wyścig (stawki, gdzie dostępne są turnieje 6-max mają wspólne klasyfikacjez 3-max. Łączne codzienne pule 20.100$ w formie biletów Spin & Gold.
 • Battle Royale. Również w najnowszej grze poker roomu dostępne są codzienne wyścigi na każdej dostępnej stawce (od 0,25$ do 10$).

Nowość na GGPoker – jeszcze lepszy Bad Beat Jackpot

Teraz Bad Beat Jackpot wprowadzony został w odnowionym formacie i pada częściej. Dzieje się tak, bo zwiększona została liczba kwalifikujących się układów.

Zasady:

 • Rozdanie musi dojść do showdownu
 • Zarówno zwycięzca, jak i przegrany muszą użyć dwóch kart własnych układając kombinację z pięciu kart
 • pozostałe zasady na stronie GGPoker

Minimalne przegrywające układy

Fantastyczna oferta dla graczy Pokertexas!

Pamiętajcie też również, że każdy z graczy Pokertexas może uczestniczyć w jednej z kilku promocji dostępnych na GGPoker. Gracze nie tylko mogą tam otrzymać aż do 60% rakebacku w nowym programie VIP, ale też zgarnąć PlayStation 5 za grind! Co miesiąc organizowany jest także ekskluzywny wyścig z pulą 8.000$.

Rakeback do 60% Darmowa konsola PlayStation 5

Nie macie konta na GGPoker?

To doskonały moment, aby je założyć! Będziecie mogli korzystać ze wszystkich dodatkowych promocji.

Krok 1. Wyczyść „cookies” w przeglądarce (to bardzo ważne)

Krok 2. Skorzystaj z tego linku lub kliknij w poniższy banner – następnie ściągnij soft i załóż konto i skorzystaj z bogatych promocji na start, m.in: z bonusu 100% do 600$ (dwa do wyboru), promocji Honeymoon i promocji o łącznej wartości 10.000.000$ w każdym miesiącu.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.