Joris Ruijs wygrywa ME Merit Top Poker Guns, Kacper Pyzara poza finałem

Niestety nie udało się Kacprowi Pyzarze zagrać na stole finałowym Main Event Merit Top Poker Guns. Nasz gracz zaliczył deep runa i wziął całkiem niezłą nagrodę.

Zastanawialiśmy się, jak poradzi sobie w finałowym dniu Main Eventu Merit Top Poker Guns Kacper Pyzara. Wczoraj powracało tam dwudziestu pokerzystów, a nasz gracz miał dziewiątego stacka.

Niestety reprezentant GGPoker przegrał kluczowe rozdanie jeszcze przed stołem finałowym. Polak miał KQ, a rywal 55. Nie było tam wielkich emocji, bo oponent trafił piątkę na stole, złapał fula na turnie i skrócił Kacpra. Po tym rozdaniu Polak miał jednego blinda i odpadł chwilę później. Zajął piętnaste miejsce, za które otrzymał 18.465$.

Ruijs najlepszy w finale

Przed finałem kojarzyć było można lepiej dwóch jego uczestników. Liderem był Uri Reichenstein, który zajął drugie miejsce w EPT Barcelona parę lat temu przegrywając z Sebastianem Malcem. Na poprzednim WSOP pokerzysta zajmował też drugie, trzecie oraz czwarte miejsce w eventach NL Holdem. Dobrze znany był też Joris Ruijs, który ma na koncie sporo dobrych wyników.

Ruijs radził sobie w tym finale naprawdę dobrze. Pokerzysta dość szybko wygrał rozdanie K3 na AA przeciwko Tiranowi Dvirowi, trafiając w akcji SB na BB dwie trójki na stole.

Na trzecim miejscu grę zakończył Seref Dursun. Pokerzysta miał niezłego runa, bo w finale złapał AA dwa razy. Przy trzech graczach wrzucił all-ina mając AQ, które rywalizowało z KK. Króle się utrzymały, a Dursun wziął 139.210$.

Drugie miejsce w turnieju zajął Uri Reichenstein. Pokerzysta był liderem przed finałem, ale później przegrał kilka ważnych spotów. Wraz z Jorisem Ruijsem postanowił jednak zrobić deala przed heads-upem, czym zagwarantował sobie kolejny dobry wynik i 241.775$ wygranej.

Zwycięzcą Main Eventu Merit Poker Top Guns został Joris Ruijs. Pokerzysta z Holandii wziął 294.510$. To kolejny doskonały wynik w jego karierze.

MIEJSCE GRACZ WYGRANA
1. Joris Ruijs 294.510$*
2. Uri Reichenstain 241.775$*
3. Seref Dursun Anar 139.210$
4. Moshe Ory Refaelowitz 103.100$
5. Yusuf Tekin 77.285$
6. Job Johannes Greben 61.925$
7. Tiran Dvir 51.630$
8. Oshri Lahmani 41.175$
9. Koray Korkmaz 30.880$

Akcja na Cyprze nie ustaje. Już za kilka dni odbędzie się tam impreza Triton Poker Cyprus! Więcej informacji przeczytacie w poniższym newsie.

Triton Poker i PokerGO zapowiadają festiwale na Cyprze

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.