Jake Schindler najlepszy w Super High Roller Bowl Europe!

Siedmiu pokerzystów powróciło wczoraj, aby rywalizować w finale Super High Roller Bowl Europe, gdzie pierwsze miejsce warte było 3.000.000$.

Liderem przed finałem Super High Roller Bowl Europe był Jake Schindler. W kasie miało znaleźć się tylko pięciu pokerzystów, a więc dwóch miało jeszcze odejść z niczym.

Michael Addamo był pierwszym pokerzystą, który odpadł tego dnia. W starciu z Alim Imsirovicem pokerzysta miał co prawda AQ, a rywal AT, ale dziesiątka na riverze dała podwojenie rywalowi. Addamo odpadł chwilę później w akcji AK na QQ Tima Adamsa.

Aż trzy godziny trwała walka na bubblu. Zakończyła się potężnym coolerem. Adams raisował z AA, a Imsirovic znalazł KK i re-raisował za pół stacka. Adams postawił go na all-inie. Rywal sprawdził. Asy się utrzymały, a Ali Imsirovic drugi rok z rzędu został bubble boyem Super High Roller Bowl Europe.

Rozgrywka w finale

Teun Mulder został pierwszym pokerzystą, który odpadł w kasie. Jego AQ przegrało z KJ Jake’a Schindlera. Schindler trafił waleta, a Mulder zaliczył pierwszy cash w turnieju – wziął 560.000$.

Timothy Adams zakończył grę na czwartym miejscu. Wpadł z AJ na AQ, które miał Paul Phua. Adams jednak zaliczył niesamowite osiągnięcie, bo czwarty raz z rzędu cashował w Super High Roller Bowl.

Na shorcie wylądował Christoph Vogelsang. Pokerzysta miał Q9 i zagrał raise za prawie wszystkie żetony. Schindler zagrał re-raise z 66. Vogelsang sprawdził. Żadna z kart na stole mu nie pomogła i wziął 1.280.000$.

W heads-upie Jake Schindler miał przewagę większą niż 2:1. Zaczął jeszcze szybko zabierać żetony rywalowi. Phua blefował w jednym z rozdań i stracił jeszcze więcej. W ostatnim rozdaniu biznesmen miał Q4. Rywal pokazał QJ. Lepsza ręka się utrzymała!

Paul Phua

Jake Schindler został zwycięzcą Super High Roller Bowl Europe i wziął 3.200.000$. To jego pierwszy triumf w turnieju. – Zwycięstwo ma naprawdę słodki smak. Poprzednim razem przegrałem z Christophem. Żartowałem z nim wcześniej, że „powinniśmy znów zagrać heads-upa”. Prawie się udało. To dla mnie zdecydowanie największa wygrana – powiedział.

Pokerzysta osiągnął drugiego casha ponad 3 miliony dolarów. Łącznie jego wyniki przekroczyły już 30.000.000$.

Wyniki Super High Roller Bowl Europe:

MIEJSCE GRACZ KRAJ WYGRANA
1 Jake Schindler USA 3.200.000$
2 Paul Phua Malezja 2.080.000$
3 Christoph Vogelsang Niemcy 1.280.000$
4 Timothy Adams Kanada 880.000$
5 Teun Mulder Holandia 560.000$

Poniżej zobaczyć możecie relację z finału:

Czy możliwe jest stworzenie globalnej „czarnej listy” graczy?

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.