“High Stakes Poker” – wielka pula Garretta Adelsteina

Sporo działo się w najnowszym odcinku „High Stakes Poker” Garrett Adelstein rozegrał ogromne rozdanie z Jeanem-Robertem Bellande. Jennifer Tilly znów była aktywna i postanowiła blefować za tysiące dolarów. Dobrze z blefami poradził sobie Bryn Kenney.

Wracamy do akcji, która rozgrywa się na PokerGO w kolejnych odcinkach dziewiątego sezonu „High Stakes Poker”. Tym razem przy stołach mogliśmy oglądać między innymi Phila Iveya, Garretta Adelsteina, Daniela Negreanu oraz Bryna Kenneya. Było znowu sporo akcji!

Poniekąd wpłynęły na to również stawki i kwoty, które znalazły się na stole. W poprzednich odcinkach minimalne wpisowe wynosiło 100.000$. W najnowszym wszyscy gracze mieli już minimalnie 250.000$, a blindy wynosiły 500$/1.000$. Na stole było łącznie 2,3 mln dolarów. Największe rozdanie rozegrali Garreet Adelstein oraz Jean-Robert Bellande i to od niego rozpoczniemy nasze podsumowanie.

Rozdanie to prezentujemy od strony Jeana-Roberta Bellande’a. Pamiętajcie, że Garrett Adelstein potrafi grać ogromne over bety blefująć na riverze, ale też równoważy to zagraniami z nutsowymi rękami. Pokerzystę wiele razy mogliśmy oglądać w grach naprawdę wysokich stawek i nie boi się robić znaczących zagrań.

Akcja zaczęła się od limpu Krisha Menona, który miał 44 i był na wczesnej pozycji. Adelstein na środkowej pozycji raisował do 4.000$. Tom Dwan sprawdził na późnej pozycji mając 88. To samo na buttonie zrobił z [Q]cJ Jean-Robert Bellande. Gracze zobaczyli flopa J79. Menon zagrał check-folda, a Adelstein betował za 9.000$. Dwan i Bellande sprawdzili.

Turn to Q i dwie pary dla Bellande’a. Adelstein betował za 20.000$. Tylko Bellande sprawdził. W puli było już 85.000$. Adelstein po zastanowieniu uderzył aż za 125.000$ na riverze 3. Bellande miał jeszcze 170.000$. Sprawdził z dwoma parami. Adelstein miał tam nutsa z KT i wziął pulę 335.500$!

Bryn Kenney z dobrymi readami

W siódmym odcinku widzieliśmy również dwie próby blefu w starciu z Brynem Kenneyem. Jak się udały? Najpierw zderzyła się z nim Jennifer Tilly, która w tym sezonie bardzo mocno angażuje się w akcję.

Tom Dwan limpował z 96. Kenney miał A5 i zrobił to samo. Obaj byli na środkowej pozycji. Na późnej pozychi Tilly raisowała z 44. Kenney sprawdził. Na flopie pojawił się A6Q. Tilly betyowała za 10.000$. Kenney sprawdził. Turn to A. Betowała za 20.000$ i Kenney znów callował.

River to J. Tilly nie blefowała trzeci raz. Kenney również czekał i wygrał pulę wynoszącą 83.000$.

Bryn Kenney

Lider All Time Money List zagrał w tym odcinku jeszcze jedno duże rozdanie. Tym razem Jean-Robert Bellande raisował na UTG z 33. Kenney sprawdził na późnej pozycji z Q4. To samo zrobiła Tilly z A85 na big blindzie i również sprawdził.

Na stole pojawiły się Q25. Bellande betował za 6.000$. Kenney i Adelstein sprawdzili. Turn to 4. Wszyscy czekali. Adelstein postanowił na riverze T betować za 40.000$. Kenney nie miał zamiaru pasować dwóch par. Sprawdził i wziął pulę 109.000$.

Kolejny odcinek „High Stakes Poker” już za kilka dni na PokerGO. Akcję będzie można oglądać jeszcze przez kilka tygodni –  kolejne odcinki, których łącznie jest w tym sezonie czternaście, będą emitowane po jednym tygodniowo aż do końca maja. PokerGO wykupić możecie w cenie 14.99$ za miesiąc, 29.99$ za trzy miesiące. Dostępna jest także subskrypcja roczna za 99.99$.

Od czasu do czasu PokerGO zamieszcza również najciekawsze rozdania na swoim kanale YouTube. Poniżej zobaczyć możecie starcie debiutantki Xuan Liu oraz Doyle Brunsona z jednego z poprzednich odcinków.

Polskie środy na GGPoker – cztery turnieje w kwietniu

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.