[HARMONOGRAM] Startuje Warsaw Poker CUP 2! » PokerGround.com

Rozpoczyna się festiwal Warsaw Poker CUP 2 – legalne pokerowe rozgrywki w stolicy. Zapoznajcie się z harmonogramem imprezy.

W Warszawie rusza dziś druga edycja Warsaw Poker CUP. Festiwal rozegrany zostanie w dniach od 13 do 17 października. Pokerzystów z Warszawy i z okolic, ale również przyjezdnych ze wszystkich zakątków naszego kraju, ugości Restauracja Traktat, którą znajdziecie pod adresem ul. Trakt Brzeski 3, Warszawa Wesoła.

W planie gier najwyższą rangę ma oczywiście Main Event, który będzie miał trzy dni startowe regularne oraz jeden w formacie turbo. Wpisowe do turnieju głównego wynosi 400 zł. Gracze będą mogli skorzystać z re-entry. Każdy flight startowy będzie prowadził do dnia finałowego, zaplanowanego na niedzielę.

Drugim co do ważności wydarzeniem festiwalu będzie event High Roller. Ten turniej będzie miał wpisowe dwukrotnie wyższe niż turniej główny, czyli 800 zł. Będzie to turniej jednodniowy, który zaplanowano na piątkowy wieczór. W tym evencie również będzie możliwość skorzystania z re-entry.

W harmonogramie znajdziecie również dwa side eventy – piątkowy PKO Bounty oraz niedzielny Cooldown – a także satelity do Main Eventu oraz do High Rollera. O szczegółach czytajcie poniżej.

Chętni do gry mogą zapisywać się na grupie FB Warsaw Poker Challenge lub pod nr telefonu: 501 317 969.

Harmonogram 

Organizatorzy zadbali o to, aby druga edycja festiwalu odbyła się w bardziej przestronnym miejscu. Do dyspozycji graczy jest duża sala oraz 12 stołów pokerowych. Istnieje możliwość wykupienia noclegów na miejscu (ilość miejsc ograniczona). O szczegóły pytajcie gospodarzy obiektu. Więcej informacji znajdziecie – tutaj.

Mapa dojazdu do Restauracji Traktat

Z wydarzeń Warsaw Poker CUP 2 relację na łamach Railme.com przeprowadzi Jack Daniels.

GGPoker Leaderboard (październik): Nowy miesiąc z jeszcze większymi nagrodami!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.