Go4Games Hodolany – pokerowy weekend z atrakcyjnymi turniejami

Button ante wprowadzono także w Ołomuńcu
Button ante wprowadzono także w Ołomuńcu

W piątek pokerzyści przystąpią do rywalizacji w pierwszym ciekawym evencie Go4Games Hodolany w Ołomuńcu. Do kasyna może teraz udać się już każdy!

Przypominamy bowiem, że wprowadzono nowe przepisy dotyczące Covid-19. W dużym skrócie: wszystkie ograniczenia zostały zniesione, a więc każdy może przyjechać i grać turnieje oraz gry cashowe. Więcej w odnośniku na końcu tekstu!

Co na weekend?

W Go4Games Hodolany turnieje organizowane są cały czas, ale weekendowa oferta jest zawsze interesująca. To połączenie przystępnego wpisowego i dobrych pul gwarantowanych.

Zacznijmy od piątku. Już od 19:00 turniej Bigger Friday Special. Wpisowe w nim wynosi zaledwie 500 CZK, a gracze będą rywalizowali minimalnie o 100.000 CZK. Późna rejestracja dostępna będzie kilka godzin.

W sobotę nieco wyższe wpisowe, bo Saturday Special to buy-in wynoszący 3.000 CZK. Wyższa jest też pula, bo wynosi 200.000 CZK. W evencie dostępne są późna rejestracja oraz re-entry.

Dodajmy, że turniej startuje o 18:00. Dwie godziny wcześniej znajdziecie w harmonogramie satelitę za 300 CZK. Gwarantowane jest tam kilka ticketów do Saturday Special.

W niedzielę już klasycznie Friendly Sunday. Nazwa nie jest przypadkowa, bo za przyprowadzenie gracza, który nie grał jeszcze w sieci Go4Games, można zgarnąć darmowy buy-in do tego eventu. Normalnie wpisowe to 500 CZK, a pula 30.000 CZK.

Gry cashowe dostępne cały czas

W Go4Games Hodolany dostępne są również cashówki. Pokerzyści mogą grać przy stołach i walczą jednocześnie w Cash Game Joker Race zbierając bilety do losowania samochodu Renault Mégane Grand Coupe Intens Blue dCi 115.

Poker Fever Cup startuje już za tydzień

Pamiętajcie też, że już 17 lutego rozpocznie się Poker Fever Cup. Lutowa edycja to kilka ciekawie zapowiadających się turniejów.

  • Czwartek: Starter, gdzie wpisowe to 1.00 CZK, a pula 100.000 CZK
  • Piątek: Mini High Roller – wpisowe 7.500 CZK, pula 300.000 CZK (ostatnio duże zainteresowanie!)
  • Piątek – niedziela to Main Event. Tam wpisowe to 2.500 CZK, a pula aż 1.000.000 CZK. Zaplanowano cztery sesje startowe, a przed dwoma pierwszymi jeszcze satelity o bilety do Maina!

Gracze podczas festiwalu powalczą łącznie o część z 1.400.000 CZK. O całym festiwalu pisaliśmy w tym miejscu.

Od jutra w kasynie Go4Games Hodolany bez obostrzeń!

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.