GGPoker: Festiwal Short Deck 1M$

Festiwal Short Deck GGPoler - grafika główna
Festiwal Short Deck GGPoler - grafika główna

Już 20 lutego na GGPoker rozpocznie się festiwal MTT Short Deck. Gwarantowana pula nagród całej imprezy wynosi aż 1.000.000$.

W dniach od 20 do 27 lutego GGPoker organizuje wielkie pokerowe igrzyska w odmianie Short Deck. Tydzień zmagań. Kilkadziesiąt eventów w różnych formatach i na wszystkich poziomach wpisowego. Jeśli już złapaliście bakcyla i „gardzicie kartami od dwójek do piątek w talii”, nie możecie przegapić tego wydarzenia. Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z Short Deckiem, szczerze Wam polecamy tę odmianę. Spróbujcie, a z pewnością nie będziecie zawiedzeni.

Nigdy nie grałem w Short Decka – Co zrobić?

Jeśli nie lubicie foldować, za to lubicie aktywnie uczestniczyć w rozgrywce – bez wątpienia Short Deck jest odmianą dla Was. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób „ugryźć” tę bestię, skorzystajcie z artykułu, który zamieszczamy poniżej. Polecamy również skorzystanie z wyszukiwarki na naszej stronie, gdzie znajdziecie artykuły dot. ww. tematu nie tylko dla graczy zupełnie początkujących.

Pokerowe warianty #11: Short Deck Poker, czyli 6+ Hold’em

Festiwal Short Deck GGPoker – kluczowe wydarzenia

Największe pieniądze będą do wygrania, co oczywiste, w Main Evencie. Organizatorzy przygotowali turniej główny w dwóch wariantach „cenowych”, dzięki czemu większa liczba graczy będzie mogła doświadczyć gry o dużą stawkę. Do wyboru są eventy z wpisowym 525$ oraz 52,50$. W gwarantowanych pulach tych eventów znajduje się (odpowiednio) 200.000$ oraz 100.000$. To co, widzimy się w Mainie na GGPoker?

Harmonogram festiwalu Short Deck na GGPoker

Zapraszamy do stołów i życzymy powodzenia!

Nie masz konta na GGPoker?

Jeśli nie masz jeszcze konta na GGPoker, a chciałbyś skorzystać z wyjątkowej oferty tego operatora, w tym chciałbyś wziąć udział w festiwalu Short Deck, możesz założyć je – z tego linku. Zapoznaj się z ofertą promocyjną na luty. W tym miesiącu operator przeznaczy aż 10.000.000$ na wypłaty dla graczy!

GGPoker: 10.000.000$ do podziału w promocjach lutego

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.