Garrett Adelstein – brutalny slowroll i wielki rewanż na rywalu!

Garrett Adelstein
Garrett Adelstein

Jak poznać profesjonalistę? Po jego reakcji na bardzo brutalnego slowrolla. Właśnie z takiej strony pokazał się ostatnio Garrett Adelstein. Później jednak zdołał odegrać się na swoim rywalu!

Przedziwne rzeczy dzieją się ostatnio w grach wysokich stawek. Taką sytuację mogli zaobserwować widzowie cashówki Hustlers live w Kalifornii.

Na poniższym filmie możecie zobaczyć całą sytuację. Garreett Adelstein miał KT. Na stole znajdowały się Q334K. W puli było 186.000$, a mówimy o grze cashowej na stawkach 100/200/400$.

Na riverze rywal Adelsteina, którym był Dylan Gang, zagrał spore przebicie. Adelstein sprawdził. Rywal powiedział „dobry call”. W tym samym momencie Adelstein odsłonił rękę i zaczął zbierać żetony, myśląc że wygrał rozdanie.

Rywalowi dobrą chwilę zajęło powiedzenie, że „tylko żartował”. Odsłonił 44, a więc miał lepszą rękę, bo fula. Całe wydarzenie dość mocno odbiło się w pokerowej społeczności – wiele osób bardzo mocno krytykowało Ganga za zagranie i slowrolla, który co prawda jest częścią gry, ale też naprawdę kiepskim zachowaniem. Adelstein zniósł całą sytuację jak doskonały profesjonalista – nie komentował i grał, jak gdyby nic się nie stało.

Jeżeli chodzi o pulę, którą przegrałem z KT na 44 Dylana. Nie mamy historii poza przekomarzaniem się w poprzednim tygodniu. Nie chowam do niego urazy i jeżeli chce, może mi dogadywać i slowrollować, ile chce. Pamiętając to jednak powiem tylko, że będzie miał ciężko, jeżeli myśli, iż wpływa na mnie to co robi lub mówi – napisał Adelstein.

O całej sytuacji wypowiadało się wielu pokerzystów. Bart Hanson powiedział w swoim programie, że niektórzy chcieli nawet, aby Gang nie był już zapraszamy do gry. Powiedział jednak, że takie rozwiązanie jest niedorzeczne, bo każdy pokerzysta, który gra dla zysku, takie zachowanie ignoruje.

Ryzykuję trochę wracając do czegoś, co moim zdaniem jest mało ważne, ale Bart to dobrze podsumował. Najgorszą rzeczą, jaką zrobił Dylan było ciągłe obrażanie praktycznie każdego rywala – pisał Adelstein.

Odegrał się na rywalu

Parę dni temu pokerzyści spotkali się po raz drugi podczas cashówki Hustlers Casino. Tym razem pula rozdania była jeszcze większa.

Gra znów toczyła się na stawkach 100/200/400$. Garrett Adelstein otworzył na buttonie do 1.200$ mając T9. Gang był na buttonie i miał A4. Przebił do 6.500$. Adelstein sprawdził. W puli na stole 629 było 13.700$.

Dylan zagrał za 4.500$. Garrett przebił do 20.000$. Gang sprawdził. Turn to T. Adelstein trafił dwie pary. Gang czekał, a Adelstein po zastanowieniu się postanowił betować za 35.000$. Gang wszedł all-in! Adelstein wstał od stolu, poprosił o przeliczenie all-ina. Sprawdził po dość długim zastanowieniu. Na riverze pojawił się 2. Gang powiedział, że „nie ma nic”, ale Adelstein nauczony pierwszym rozdaniem poczekał jeszcze na to, aby oponent odsłonił karty. Ten pokazał swoje karty, a Adlestein po chwili zbierał ze stołu żetony warte 389.500$!

Gang zszokowany odszedł od stołu i wyszedł z kasyna. Adelstein pisał tym czasem na Twitterze i dziękował za kibicowanie:

Poker potrafi być niesamowicie bolesny. Czasem jednak niesamowicie satysfakcjonujący! Po najbardziej brutalnej serii sesji w ciągu osiemnaście lat, ten dzień był specjalny. Dzięki za kibicowanie – napisał pokerzysta.

Eugene Katchalov dotarł na Węgry – relacja byłego pokerzysty

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.