Aria High Rollers – Ivan Zufic zwycięża!

Bardzo ciekawy skład miał finał trzeciego z turniejów Aria High Rollers. W finale grali między innymi Alex Foxen oraz Daniel Negreanu. Ostatecznie triumfował jednak pokerzysta z Chorwacji – Ivan Zufic. Zobaczcie krótki raport.

Od kilku dni informujemy Was o turniejach Aria High Rollers. Wczoraj rozgrywano trzeci z takich eventów. Wpisowe wynosiło tym razem 15.000$. Wpłynęło to nieco na frekwencję, bo w evencie zanotowano 33 rejestracje. W kasie miało znaleźć się pięciu pokerzystów. Zwycięzca miał natomiast otrzymać prawie 200.000$.

Nie udało się wczoraj wejść do kasy dwóm poprzednim zwycięzcom turniejów – Ali Imsirovic i Cary Katz nie dotarli do finału. Liderem przed stołem finałowym był Jake Schindler, który wyprzedzał Alexa Foxena.

Rozgrywka w finale

W finale odpadł Jeremy Ausmus. Daniel Negreanu skrócił mocno Foxena, który wrócił do gry… i przegrał akcję AA na QQ, bo rywal trafił seta dam. Po eliminacji Seana Wintera, na shorcie znalazł się właśnie Schindler, który został bubblem boyem. Przegrał QQ na A9, bo Ivan Zufic trafił asa na flopie.

Johan Guilbert odpadł na piątym miejscu. Do kolejnej eliminacji sytuacja zmieniała się kilka razy. Ostatecznie czwarte miejsce zajął Daniel Negreanu. Jego A5 wyglądało nieźle w starciu z 88 Foxena na stole A93. Turn to jednak ósemka. Negreanu wziął 54.450$. Patrząc na tego tweeta – poradził sobie całkiem nieźle:

Cały turniej wygrał ostatecznie Ivan Zufic. Chorwat ograł najpiew Saana Perry’ego trafiając tripsa, a chwilę później jego 55 pokonało 77 Foxena, kiedy trafił seta. Zufic za swój triumf wziął 198.000$. Foxen wziął 128.700$.

Alex Foxen

Wyniki trzeciego eventu Aria High Rollers:

Miejsce Gracz Kraj Prize
1 Ivan Zufic Chorwacja 198.000$
2 Alex Foxen USA 128.700$
3 Sean Perry USA 79.200$
4 Daniel Negreanu Kanada 54.450$
5 Johan Guilbert Francja 34.650$

Rozvadov – Polacy z awansem w Spanish Poker Festival

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.