10 mln$ w promocjach marca! » PokerGround.com

Aż 10.000.000$ przeznacza w marcu GGPoker na promocje dla swoich graczy. Zapraszamy na przegląd najciekawszych ofert.

GGPoker – promocje marca 10.000.000$ GTD

Każdego dnia czekają na Was darmowe bilety do odebrania! Nic nie musicie robić. Wystarczy tylko się zalogować na konto i po prostu odebrać swój bilet. Potem od razu możecie przystąpić do gry.

GGPoker Codzienna darmocha nagrodyGGPoker Codzienny ranking ShortdeckNa graczy rywalizujących przy stołach cash w odmianie Short Deck codziennie czeka 5.000$ do podziału.

*Wszystkie nagrody są wypłacane w C$

GGPoker Codzienny ranking Battle RoyaleBierzecie udział w turniejach Battle Royale? Zgarnijcie ekstra nagrody z codziennego leaderboardu o wartości 1.000$.

*Wszystkie nagrody wypłacane w T$

GGPoker Codzienny ranking Rush & CashPromocja dotyczy gier NLHE i PLO. Łączna pula nagród w każdym dniu wynosi 25.000$, z czego 15.000$ przeznaczone jest dla odmiany NLHE, a reszta dla PLO.

GGPoker Codzienny ranking Spin & GoldKażdego dnia możecie rywalizować o część z 20.000$. Grajcie jak najczęściej i zdobywajcie punkty rankingowe.

*Nagrody w rankingu dla wszystkich stawek są wypłacane w formie biletów Spin & Gold o wartości odpowiadającej konkretnym stawkom.

GGPoker Codzienny ranking Hold'emDla pokerowych old schoolowców, którzy preferują grę cash na stołach regularnych. GGPoker przygotowało codzienny ranking z pulą nagród w wysokości 20.000$. Wasze miejsce w rankingu zależne jest od liczby rozegranych rąk.

*Wszystkie nagrody są wypłacane w C$

GGPoker Codzienny ranking PLO i PLO-5Na podobną promocję mogą liczyć również miłośnicy regularnych gier cash w odmianie PLO oraz PLO-5. Na nich również czeka w każdym dniu 20.000$.

*Wszystkie nagrody są wypłacane w formie C$

GGPoker Codzienny ranking AoF

Czacha dymi od klasycznego grindu? Potrzebujecie odpoczynku? Zapraszamy do stołów All-in or Fold, przy których będzie można upuścić nieco pary. Dla miłośników tego formatu GGPoker przeznacza każdego dnia 25.000$ na nagrody!

  • 20.000$ na Hold’em
  • 3.000$ na Omahę
  • 1.000$ na Sit & Go

GGPoker Codzienny ranking Flip & GoNa koniec mamy coś specjalnego dla sympatyków turniejów Flip & Go. Dzięki GGPoker każdego dnia najlepsi gracze dzielą między siebie ekstra 5.000$.

*Wszystkie nagrody są wypłacane w T$

To najważniejsze – choć nie wszystkie – promocje, które GGPoker przygotowało dla swoich graczy w marcu. Łączna wartość puli nagród przeznaczonej na wypłaty dla graczy wynosi aż 10.000.000$.

Zachęcamy Was do gry na GGPoker. Kto nie ma jeszcze konta na tym poker roomie, może założyć je – z tego linku – i cieszyć się promocjami centralnymi tego operatora.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.